Center Duomo Suite With Bathroom

  • Wi-Fi

Center Duomo Suite With Bathroom Florencja oferuje parking prywatny na terenie.

Ten hotel oferuje nie tylko biurko do pracy, telewizję satelitarną i klimatyzację, ale również czajnik elektryczny i szklane naczynia w pokojach. Łazienki są wyposażone w kabinę prysznicową walk-in i oddzielną toaletę wraz z suszarką do włosów i ręcznikami kąpielowymi.

Restauracja Santarpia znajduje się około 5 min pieszo od tego obiektu noclegowego.

Gallerie dell'Accademia oraz Muzeum Leonarda da Vinci znajdują się odpowiednio w 1 km ta w 1,1 od tego hotelu. Pobliskie atrakcje kulturalne to Pałac Bargello (600 metrów) i Ogród botaniczny we Florencji (1,2 km). Popularne Sant'Ambrogio i Katedra Santa Maria del Fiore znajdują się 500 m od hotelu. Ten obiekt noclegowy znajduje się w zasięgu ręki od przystanku Agnolo. Dojazd do lotniska Florencja-Peretola, które zlokalizowane jest 10 km od Center Duomo Suite With Bathroom, zajmuje około 17 minut.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Center Duomo Suite With Bathroom Florencja
Buonarroti Relais
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Buonarroti Relais

8.5
Świetny 247 opinii
148 m od nieruchomości
USD 33 USD 30
za noc
Locanda De' Ciompi
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Locanda De' Ciompi

9.0
Wspaniały 412 opinii
165 m od nieruchomości
USD 57 USD 51
za noc
Deliziosa In Santa Croce
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Deliziosa In Santa Croce

8.9
Świetny 15 opinii
201 m od nieruchomości
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Florencja-Peretola
    7 km

    Stacje kolejowe

    Campo di Marte Station
    1,2 km

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    W kuchni

    • Czajnik

    W pokojach

    • Stół

    Urządzenia

    • Telewizor LCD

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 15:00 do 22:00
    Wyjazd: od 12:00 do 13:00
    Często Zadawane Pytania
    • 🚗
      Czy w pobliżu Center Duomo Suite With Bathroom jest parking?
      Tak, Center Duomo Suite With Bathroom zapewnia parking prywatny na miejscu.
    • 🌇
      Czy Center Duomo Suite With Bathroom znajduje się w pobliżu centrum miasta?
      Center Duomo Suite With Bathroom położony jest w odległości 1 km od centrum miasta.
    • 🕌
      Czy w pobliżu Center Duomo Suite With Bathroom Florencja są jakieś punkty orientacyjne?
      Atrakcje blisko Center Duomo Suite With Bathroom Florencja obejmują Plac Michała Anioła oraz Muzeum św. Marka, znajdują się 25 oraz 19 minut spacerem odpowiednio.
    • 🍹
      Jakie restauracje znajdują się blisko Center Duomo Suite With Bathroom?
      Restauracje Osteria de'Macci i Bacco Nudo znajdują się w odległości 50 metrów od Center Duomo Suite With Bathroom.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Florencja-Peretola
    7 km

    Stacje kolejowe

    Campo di Marte Station
    1,2 km

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Center Duomo Suite With Bathroom Florencja

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij